Dr. Skin

Elektroporasyonun Temel Teorileri
Lipid yağ katmanlarının elektroporasyonu, hücre zarı bariyerinde yapısal değişiklikler ve hücre zarında yüksek oranda geri dönebilen bir cilt altına geçiş meydana getirir. Yüksek voltaj uygulamasına bağlı hücre zarının özelliklerindeki bu değişimler, geniş gözeneklerin ve aköz sıvı geçiş yollarının oluşmasını sağlar.

Elektroporasyon cilt altına ürün yedirme konusunda etkin bir yöntemdir ve hücrelerin biyolojik yapısı,hücre fonksiyonları bozulmadan makro moleküllerin taşınması için non-invazif kimyasal olmayan etkili alternatif bir yöntemdir.

Elektroporasyonun Etkileri

Elektroporasyon cilt sentez kontrolü ile cildin sakinleşmesi için gerekli doza bağlı kalmaksızın, besleyici solüsyonların cildin derinlerine nüfuzunu sağlamakta etkin bir yöntem olmakla birlikte , aynı zamanda beyazlatma ve cilt yenilenmesini gerçekleştirebilen  bir  “Akıllı Cilt Bakım Sistemi”’dir.

Bununla beraber, elastin artışı sayesinde cilt yenilemeyi hızlandırırken, lazer tedavisi sonrası iyileşme sürecini kısaltır. Elektroporasyon, akne skarlı cilt ve donuk ciltlerde de çok etkilidir.

Mükemmel Cilt Bakımı için 4 Farklı Metodun Birleşimi

Kombine Elekroporasyon teknolojisinin 2 çeşidinin de uygulaması Elektrik akımıyla lifting masajının uygulanması Elmas uç ile mikrodermabrazyon fonksiyonun uygulanması

Çok Yönlü Fonksiyonların Kullanım Kolaylığı

Topraklamaya gerek duymaksızın çok kutuplu elektroporasyon kullanımı Eşzamanlı 2 hastayı tedavi etmek için 2 fonksiyonun da aynı anda kullanımı
Komple bir yüz ve cilt bakımı

Güvenli ve Etkili Tedavi

Mikro akım yöntemi kullanarak en hassas ciltler için bile güvenli non-invazif mezoterapi tedavisi Elmas peelingin 3 tipini kullanarak maksimum solüsyon emilimi

Çok Kutuplu Elektroporasyon

 • Cilt yapısına zarar vermeden, mikro akımlar cildin derinlerine besleyici ampullerin nüfuzunu sağlamak için cilt üzerinde geçici delikler açar.
 • 2 Tip Elektroporasyon başlığı mevcuttur : Küçük mavi LED ışıklı ve Büyük Kırmızı LED ışıklı
 • Özel Tedavi adımları(Adım 1 ile 4 arası)

Double Lifting

 • Epidermis yüzeyi üzerine Mikro akım uygulaması sayesinde, yüz kasları uyarılarak lifting etkisi elde edilir.
 • Elastin artışı için dermal dokuyu uyarırken, lifting etkisi kolajen üretimini yükseltir.
 • Y şeklindeki başlık , yüz çizgilerinin kıvrımları boyunca mükemmel bir tedavi sağlar.
 • Ayarlanabilir tedavi seviyesi (seviye 1 – 10)

Mikrodermabrazyon

 • Vakumlu basınç yöntemi ile ölü deri ve diğer artıkları soyarak, daha pürüzsüz ve parlak bir cilt tonu sağlar.
 • 3 farklı elmas başlık çeşidi vardır

Elektro Maske

 • Mikro-akım yöntemi kullanarak nüfuz oranını arttırır ve nem dengesini sağlayarak daha sıkı, sağlıklı bir cilde sahip olmanızı sağlar.
 • Herhangi özel bir bakıma ihtiyaç duymadan, tek başına cildinize sağlık kazandıran bir tedavi yöntemidir.