BİYOLOJİK ÜÇLÜ – ANTİOKSİDAN KORUYUCU CVITAL

Profesyonel Antioksidan Yüz Uygulamaları İle Güzel ve Parlak Bir Cilt

 • Stres, kirlilik, aşırı güneşe maruz kalma, sıcaklıktaki ani değişiklikler cilt hücrelerine zarar veren serbest radikaller üretir. Kırışıklık oluşumu, mimik çizgileri, cilt elastikiyeti kaybı gibi erken yaşlanma belirtilerinin görünümünü hızlandırır ve cilt parlaklığını önler.
 • Avrupa’da saf ve stabil C Vitamininin öncüleri olan ATACHE laboratuvarları, CVITAL serisi ile C Vitamininin en iyi etkisini ve aynı zamanda söz konusu hattın aktif antioksidanları ve vitaminleri (E Vitamini, Lipoik Asit, Portakal Özü) ile kombinasyonunu garanti eder. …) cilt yaşlanmasının gözle görülür belirtilerini doğal ve açık bir şekilde önlemek ve onarmak.
 • Tedavi sırasında ve sonrasında maksimum rahatlık sayesinde sağlığı destekler, anında parlaklık ve canlılık sağlar.
 • CVITAL’den Biyolojik Üçlü Antioksidan Koruyucu, şüphesiz profesyonel yüz bakımında ilk adımdır. Tedavinin ilk uygulamasından itibaren cildi canlandırır, oksijen verir ve aydınlatır. Ve tek başına inanılmaz sonuçlar sunmanın yanı sıra, hastanın cildini hazırlayarak sonraki yaşlanma karşıtı tedavilerin uygulanmasına karşı duyarlılığını artırır.
 • Antioksidan etkiyi hem zara hem de hücrenin içine yaymak için tasarlanmış mükemmel formülasyonu, hem profesyonel hem de kullanıcılar için derin bir memnuniyet sağlar. Bu nedenle, her ikisinin de düzenli olarak başvuracağı bir zorunluluktur.

Bu Ürüne Sahip Olmak İçin!

Kişisel kullanımınız için almak istediğiniz ürün detayları için satış temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Destekleyici Ürünler
Antioxidant MaskC Vitamini ve Yeşil Çay ile Aljinat Maskesi

Bu toz maske, aktif bileşenlerin kombinasyonu sayesinde cildin elastikiyetini geri kazanmasını sağlar ve serbest radikal oluşumunu engeller.
Aktif bileşenlerinin yarattığı etkiye ek olarak, programın geri kalan bileşenlerinin etkisini iyileştirir ve güçlendirir, penetrasyonlarını arttırır.

Active FluidLipoik Asit ve E Vitamini Taşıyıcı Sıvısı

Hızla emilen hoş bir dokuya sahip emülsiyon, tedaviyi tamamlamak için tasarlanmıştır. Cildin canlanmış ve aydınlık bir görünüm kazanmasını sağlar.

Pure Vitamin CSaf Stabil C Vitamini Serumu

Stabilitesi için formüle edilmiş güçlü Saf Vitamin C (L-Askorbik asit) serumu. Cildi serbest radikallerin etkisinden korur, hücresel metabolizmayı yeniden etkinleştirir ve yüze anında parlaklık sağlar.

Compressed Face MaskSelüloz Ağ Tipi Maske
sıkıştırılmış yüz maskesi

Yenilikçi genişletilebilir sıkıştırılmış ağ yapısına sahip maske. Yüze mükemmel uyum sağlar

Vitamin ComplexProfesyonel Yüz Losyonu

Aşırı cilt keratinizasyonunu önleyen ve uygun cilt hidrasyon seviyesinin korunmasına yardımcı olan muhteşem vitamin açısından zengin losyon.

Faydaları
 • Cildinize tüm parlaklığını ve canlılığını geri getirir.
 • Cildin antioksidan savunma mekanizmasını yeniler ve geliştirir.
 • Cildi erken yaşlanmaya karşı korur.
 • Hücre yenilenmesini yeniden etkinleştirir.
 • Sıkılık ve elastikiyet sağlar.
 • Cilt tonunun homojenleşmesine katkıda bulunur.