Karaman’da 2005 yılından itibaren sektörde faaliyet gösteren Uzm. Est. Deniz Başaranoğlu öncülüğünde son teknoloji cihazlar ile güler yüzlü hizmet sizi bekliyor.

18 yıllık profesyonel iş hayatı boyunca gerek yurt içi gerek yurt dışı eğitim programlarına katılan Başaranoğlu alanında uzman bir isim olarak faaliyetlerine devam ediyor.

Karaman’da nezih ve sağlıklı ortam ile lazer epilasyon ve güzellik salonu olarak faaliyet gösteren Deniz Başaranoğlu İsmetpaşa Caddesi üzerinde bulunan işletmesine sizleri bekliyor.

Bir estetik ve güzellik salonunun tek bir konuda uzman olmasını değil, müşterilerine çeşitli alternatifler sunabilmesi gerektiğini düşünen Başaranoğlu, tüm alanlarda profesyonel, güler yüzlü, kaliteli, steril ve temiz koşullarda hizmet veren, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan uzman kadrosunu kurdu.

Deniz Lazer Epilasyon ve Karaman Güzellik Salonunda, tüm müşterilerinin kendisini evinde hissetmeleri için gerekli olan tüm konforu düşünülüyor. Hizmet, müşteri memnuniyeti, sağlık, hijyen ve teknolojik ekipmanlarıyla Deniz Güzellik Salonu maksimum hizmet sunuyor.

Başaranoğlu ve ekibi ilk günkü heyecanla, her zaman güler yüzlü, hijyenik ve disiplinli bir anlayışla yoluna devam ediyor, müşteri memnuniyetlerini en üst seviyede tutup onların da referans oldukları yeni müşterilere aynı kalitede hizmet ve ürünler sunarak yoluna devam ediyor.

Deniz Lazer

Deniz Lazer Epilasyon & Karaman Güzellik Salonu

_
  • Uzman KadroKaraman’da 2005 yılından itibaren sektörde faaliyet gösteren Uzm. Est. Deniz Başaranoğlu öncülüğünde son teknoloji cihazlar ile güler yüzlü hizmet sizi bekliyor.
  • Kaliteli HizmetLazer epilasyon (Alexandrite Candela), Diode, Buz (Elysion Pro), cilt bakımı, sir ağda ve bölgesel incelme konularında hizmet veren Deniz Lazer Epilasyon & Güzellik Salonu özel fiyat avantajları ile de Karamanlı kadınların yeni adresi oldu.
  • Sağlıklı SonuçTecrübenin, teknoloji ile harmanlandığı güzellik Deniz Lazer Epilasyon & Güzellik Salonunda güzelliğinizi ortaya çıkarıyor, size de kısa sürede elde ettiğiniz gözle görülür sonuçların keyfini yaşamak kalıyor.