Yüz Kırışıklığı Uygulamaları

Yoğun Kırışıklık Karşıtı Güzellik Uygulaması

  • Bu yüz bakımı, yalnızca dermo-estetik profesyoneller için tasarlanmıştır. ATACHE, saf Retinol ve Q10 lipozomalin özel ve etkili kombinasyonu sayesinde cilt yaşlanmasının belirtilerini hafifletmek ve hafifletmek için bir yol tasarladı. Bu tedavi ile kırışıklığın derinliğini azaltabilecek ve görünümünü geciktirebileceğiz.
  • Cilt sürekli olarak hem iç faktörlerin (kötü alışkanlıklar) hem de dış faktörlerin (güneş hasarı, kirlilik vb.) ürettiği saldırılara maruz kalır. Bu saldırganlıklar yaşlanmayı hızlandırarak kırışıklıkların ve mimik çizgilerinin erken görünmesine ve ayrıca cilt kalitesinin bozulmasına neden olur.
  • Bu profesyonel yüz bakımı programı, dermokozmetik endüstrisinde büyük tanınırlık ve deneyime sahip iki bileşen üzerinde etkinliğini desteklemektedir. Bir yandan, hücre yenilenmesi, keratinizasyonun normalleşmesi ve kollajen artışı üzerinde etkisi olan, etkinliği tartışılmaz bir yaşlanma karşıtı aktif bileşen olan saf Retinol. Öte yandan, koenzim Q10, bu durumda ciltte daha fazla absorpsiyon sağlayan ve hücre zarlarını oksidasyondan koruyan, cildi foto yaşlanmaya karşı koruyan lipozom formundadır.
  • Bu şekilde, Vital Age’s Wrinkle Attack Facial Programı, tüm cilt tipleri, özellikle olgun ciltler ve erken yaşlanma belirtilerinden etkilenenler için oldukça etkili bir yaşlanma karşıtı çözüm olarak kendini kanıtlamaktadır. Sonuçlar tedavinin uygulanmasından itibaren görülür, cilt gençleşmiş, pürüzsüz, parlak, homojen ve sağlıklı görünür.

Bu Ürüne Sahip Olmak İçin!

Kişisel kullanımınız için almak istediğiniz ürün detayları için satış temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Destekleyici Ürünler
HydramaskYüz ve Boyun Maskesi

Hidrojel Teknolojili yenilikçi maske, aktif bileşenleri uzun süreli nemlendirici ve besleyici bir etkiyle birleştirir, tıkayıcı etkisi, aktif bileşenlerin Retinol ve CoQ10’un nüfuzunu artırır.

Etkisi nedeniyle, etkiler 24 saatten fazla kalır.

HydrocreamNemlendirici Krem

Nemli ve pürüzsüz bir cilt elde etmek için hidrolipidik filmi güçlendiren yüksek konsantrasyonda nemlendirici aktif bileşenler içeren profesyonel krem.

Erken cilt yaşlanmasını korur ve önler.

Uzun süreli yüz masajları için özel olarak tasarlanmıştır.

CoQ10Yaşlanma Karşıtı Serum

Retinol’ün etkisini ve etkilerini artıran yüksek konsantrasyonda lipozomal Koenzim Q10 içeren formül. Koruyucu ve antioksidan etkisi nedeniyle cildin nemini artırır.

Retinol PureYaşlanma Karşıtı Serum

Saf halde Vitamin A’nın penetrasyonunu sağlayan ve geliştiren yüksek konsantrasyonda Retinol içeren formül.

Yüz, boyun ve dekolte bölgesindeki kırışıklıkları önemli ölçüde azaltır.

Faydaları
  • Cildi erken yaşlanmaya karşı onarır ve korur.
  • Kırışıklıkların ve mimik çizgilerinin derinliği ve uzaması üzerinde çalışır.
  • Nazik bir peeling etkisi sunarak hücre yenilenmesini uyarır.
  • Aşırı güneşe maruz kalmaktan zarar görmüş cildi onarır.
  • Cildin yapısal proteinlerinin sentezini uyarır: kollajen ve elastin.
  • Cilt tonunun homojenleşmesine ve cilt lekelerinin kaybolmasına katkıda bulunur.