Yüz ve Boyun Germe

Daha Net ve Pürüzsüz Yüz Hatları

 • Sarkıklık, cildin sıkılığını kaybetmesidir. Bu, farklı nedenlerle olur, Güneş, bunlardan biri ve en dikkat çekici olanı, zamanın geçmesinden kaynaklanır, ancak yaştan bağımsız ve stres, yaşam tarzı alışkanlıkları ve aşırı maruz kalma gibi faktörlerden etkilenen başkaları da vardır.
 • Cilt sarkıklığının ana nedeni kolajen, elastin ve hyaluronik asit kaybıdır. Bu maddeler cildin doğal desteğini, elastikiyetini ve sıkılığını sağlar.
 • Sıkı bir yüz, iyi bir hücresel yapı ile dengeli bir cilt fizyolojisinin birleşimini gerektirir. Yüzeysel bir etkinin ötesinde, Kaldırma Terapisi cilt yapısının tüm seviyelerinde doğal bir kaldırma işlevi görür.
 • ATACHE Laboratories, sıkılık kaybıyla mücadele etmek ve kayıp hacimleri yeniden şekillendirmek için özel olarak belirtilen bu yeni yüz hattını sunar.
 • Lift Therapy programı cilt üzerinde etki ederek mimik kırışıklıklarını azaltmaya ve yüz, boyun ve çeneyi sıkılaştırmaya yardımcı olur. Bunun nedeni, oluklar üzerinde bir “doldurma etkisi” sunma yeteneği ve hücre metabolizması ve yapısal proteinlerin sentezi üzerindeki etkisidir. Bu nedenle uygulama sonrasında cilt pürüzsüz görünümüne ve yumuşaklığına kavuşur.
 • Bu uygulama, ATACHE Wrinkle Attack uygulaması gibi yoğun kırışık önleyici programlar gibi diğer programların sonuçlarını optimize eder. Hepsi bir arada, yaşlanmanın gözle görülür belirtileri sinerjik olarak çalışır, hem kırışıklıklara hem de sarkıklığa saldırır ve müşteriye 360º yaşlanma karşıtı bir sonuç sunar.

Bu Ürüne Sahip Olmak İçin!

Kişisel kullanımınız için almak istediğiniz ürün detayları için satış temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Destekleyici Ürünler
Sculpt Lift ShockSon gerdirme emülsiyonu

Bu emülsiyon, cilde kadifemsi bir etki bırakan sıkılaştırıcı, gerginleştirici bir etki ekleyen Spilanthes acmella özü, Soya İzoflavonları, Hyaluronik Asit ve Sibirya Ginseng gibi doğal bileşenlerin bir kombinasyonunu içerir.

Model Lift MaskYüz ve Boyun Sıkılaştırıcı Maske

Yüksek silikon içeriği sayesinde hem cilt tonunu hem de dokusunu iyileştiren sıkılaştırıcı özelliklere sahip yeni bir Peel Off maskesi. Anahatları yeniden tanımlar ve sarkıklığı önlerken aynı zamanda diğer ürünün aktif bileşenlerinin emilimini de destekler.

Lift ExcellenceYüz sıkılaştırıcı konsantre

En son nesil, yüz hacminin kaybıyla mücadele etmek için konsantre. Formül, Spilanthes acmella özü, Soya Isoflavones ve cildin kendi doğal sıkılaştırıcı özelliklerini uyararak yapısını yeniden düzenleyen Hyaluronik Asit arasındaki mükemmel sinerjiye dayanmaktadır. Yüz hatları daha net hale gelir ve daha pürüzsüz kenarlar görünür şekilde tanımlanır.

Performance Neck SolutionYüz ve Boyun Sıklaştırıcı Serum

Gıdı ve boyundaki sıkılık kaybına karşı etkili olacak şekilde tasarlanmış serum. Cilt için bir kalsiyum ve amino asit kaynağı olan ana aktif bileşeninin, yeniden yapılanma etkisi gerçekleştirdiği ve hücresel metabolizmayı harekete geçirdiği doğal bir lifting etkisine dayalı formül.

Faydaları
 • Hücre metabolizmasını ve protein sentezini yeniden etkinleştirir ve dengeler.
 • Cildin su tutma yeteneğini nemlendirir ve güçlendirir.
 • Cildin yaşlanmasını önler ve geciktirir.
 • Yüz ovalinin konturunu korur ve yeniden onaylar. Kırışıklıklar kaybolur.
 • Boyun ve gıdıdaki sarkıklığı düzeltir.
 • Cilt yumuşaklığını, pürüzsüzlüğünü ve parlaklığını geri kazanır.