Toskani Cosmetics Uygulamaları

TOSKANI kozmetik yelpazesi, yüz, vücut ve saç bakımı için çok çeşitli ürünler içerir.

Toskani, sağlığın küresel bir kavram olduğu düşüncesi ile yola çıkarak beden, zihin ve ruhun uygun şekildeki entegrasyonu ile kurulan sağlık konseptine inancını ortaya koymuştur. İnsanların günlük faaliyetleri sırasında yaptıkları, alışkanlıkları ve beslenme şeklinin vücudumuza daha sonrada sağlığına yansır inancındadır.

Toskani düşünce sistemine göre, cilt üzerimize giyebileceğimiz en mükemmel kesime ve özelliğe sahip kıyafettir. Eğer sağlıklı cilt ve parlak saçlara sahip olmak istiyorsak, bedenimizin de sağlıklı olması gerektiğine önem vermemiz gerekir. Kanıtlanmış başarılı içeriğiyle mezoterapi, dolgu, prp, cilt gençleştirme, leke giderme gibi tedavilerin kalitesini artırarak plastik cerrahi, güzellik uzmanı ve dermatologların gözdesi haline gelmiştir.

Bu Ürüne Sahip Olmak İçin!

Kişisel kullanımınız için almak istediğiniz ürün detayları için satış temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Destekleyici Ürünler
HairSaçlar

Güçlü ve sağlıklı saçlara sahip olmak istiyorsanız, günlük bakımını nasıl yapacağınızı bilmelisiniz. Unutmayın, sağlıklı saçlar genellikle sağlıklı bir vücudun göstergesidir.

EyesGözler

Göz çevresini etkileyen en yaygın dermatolojik problemler şunlardır: kırışıklıklar, kaz ayağı, ince çizgiler, şişlik, sarkma, elastikiyet kaybı ve koyu halkalar. TOSKANI olarak tüm bu estetik problemlerle nasıl mücadele edeceğimizi biliyoruz.

BodyVücut

İyi bir vücut cilt bakım rutini unutulmamalıdır. Yüzdeki cilt gibi vücuttaki cilt de güzelliğini ve esnekliğini korumak için sürekli nemlendirilmeye ihtiyaç duyar. Daha taze, pürüzsüz ve sağlıklı bir cilt için TOSKANI vücut ürünleri serisini keşfedin.

FaceYüz

Kusurlardan akne sonrası izler, hiperpigmentasyon ve erken yaşlanmaya kadar dermatolojik problemler iyi cilt bakım ürünleri ile tedavi edilebilir.

Faydaları
  • Anti-pollution LineCildimiz her gün maruz kalır ve kirliliğin zararlı etkilerine maruz kalır. Bu nedenle TOSKANI, şehirli kadın ve erkeklerin cildini korumak ve onarmak için en eksiksiz ve yenilikçi protokolü geliştirmiştir. Yeni TOSKANI Kirlilik Önleme Hattı, cildi çevre kirliliğinden koruyan ilk eksiksiz hat olup, kabin tedavisi ve evde bakım ürünlerinin kullanımından oluşur.
  • Aquabalance LineAquabalance ürün serimiz, cildin nem seviyesini optimum seviyede tutar ve cildin dış etkenlere karşı doğal koruyucu işlevini geri kazandırır. Bu yenilikçi seri, optimum nem seviyesi ve hücre zarlarının korunması sayesinde cildi derinlemesine yeniler ve yaşlanmayı geciktirir.
  • Cell Architect LineTOSKANI'nin Cell Architect serisi, güçlü bir besleyici ve nemlendirici etki sağlayan ve gözle görülür yaşlanma belirtilerini en aza indirmeye yardımcı olan hızlı ve derin bir etkiye sahip yüksek konsantrasyonlu aktif bileşenlere sahiptir.
  • CelluliteTOSKANI selülit önleyici tedaviler, selüliti azaltmanın oldukça etkili bir yoludur. Hazırlanmış kokteyl yelpazemiz, selülitle ağrı veya dinlenme süresi olmadan savaşmak için farklı non-invaziv teknikler kullanır. Bu kokteyller ayrıca kan dolaşımını uyararak ve cildin kendi iyileştirici proteini olan kolajen üretimini hızlandırarak cildin kalitesini artırır.
  • Chemical PeelingKimyasal peeling, bazı estetik sorunları çözmek, sağlıklı ve parlak bir cilde kavuşmak için en etkili tekniklerden biri olarak kabul edilir.
  • Hair lossMükemmel ürün yelpazemiz, saç dökülmesine karşı savaşmak için en etkili bileşenlerle formüle edilmiştir. Bu ürünleri hem erkekler hem de kadınlar kullanabilir. Bu besleyici kokteyller saçınızı daha sağlıklı ve daha güçlü hale getirerek yeniden uzamasını sağlar.
  • Matrix Repair LineMatrix Repair serimiz, yeni kolajen üretimi sayesinde cildi yeniler ve sağlıklı tutar. Bu çizgi, dolgu etkisi ile yüzün hacmini yeniden dengeler, kırışıklıkların ve ince çizgilerin azalmasına yardımcı olur.
  • MicroneedlingTKN Mesoject, aktif bileşenlerin transdermal katkısı ve cilt gençleştirme için sonoporasyon (düşük frekanslı ultrason), radyofrekans ve elektroporasyonu birleştiren şırıngaya benzer bir cihazdır.
  • Purifying LineTOSKANI Purifying kozmetik serisi, akneye meyilli ciltleri tedavi etmek için özel olarak formüle edilmiştir. Bu serinin aktif bileşenleri, sebum üretimini düzenlemek ve siyah nokta ve sivilce oluşumuna neden olan bakterileri azaltmak için birlikte çalışır.
  • Radiance LineTOSKANI'nın Radiance serisi, ölü yüzey hücrelerini ortadan kaldırarak aydınlatıcı bir etki sağlar. Ayrıca güneşin neden olduğu görünür belirtileri ve yara izlerini azaltır ve cildi ultraviyole ışınlarına karşı korur.